agenda_professional

aapv
 
       

  Directors(es)

Persona/Entitat

Telf
Fax

E-mail

Web


Aagaard,
Ita
677 554 412

963 916 108
aagaa@telefonica.net

Alabor Lloret,
Ester
ester_alabor 616 304 557

985 991 806
esteralabor@hotmail.com

Alberola,
Carles
carles_alberola 609 602 366

alberola@tecnovia.com http://www.albenateatre.com/val/cvcarles.aspx

Albert,
Josep
620 219 378 josepalbertruiz@gmail.com http://www.josepalbert.webs.com/

Alejo,
Sonia
sonia_alejo 670 384 963

sonialejo@ono.com

Alfaro,
Carles
655 064 670

comunicacio@momateatre.es http://www.momateatre.es/carles-alfaro/

Aparisi,
Juan Antonio
699 301 631

963 287 004

963 287 004
gentedeteatro@ono.com

Bolta,
Salva
617 407 893

salvabolta@hotmail.com

Bueno,
Antonia
659 908 025

963 635 876
yo1252@yahoo.es http://mujerdeteatro.blogspot.com.es/

Buncic,
Milorad “Miki”
608 387 777

963 366 333
lutakteatre@ono.com

lutak@ono.com

teatretset@ono.com
http://www.teatret.blogspot.com.es/

Caballero,
Isabel
isabel_caballero 680 433 094

963 228 539
caballero_isabel@hotmail.com

Calatayud,
Rafael
rafa_calatayud_belenguer 615 944 406

rafaelcalatayud@lapavana.com http://www.rafaelcalatayud.com

Cardeña,
Xema
620 934 120

chemacardena@arden.es http://arden.es/wp-content/uploads/CV-Chema-Cardena.pdf

Carmona,
Isabel
isabel_carmona 650 955 630

belacarmona@hotmail.com

Casany,
Josep M
josep_manel_casany 673 479 878

jmcasany@hotmail.com

Castillo,
Carles
609 615 235

teatro@carlescastillo.net

carles_castillo@hotmail.com
http://www.carlescastillo.net/

Claramunt,
Sergi
651 920 614

963 916 051
sergio_claramunt@yahoo.es

Cortés,
Pep
629 161 346

932 102 431
pepcortes@gmail.com http://www.aadpc.cat/pep-cortes/

Cubedo i Capella,
Joanvi
joanvi_cubedo 607 619 085

963 836 954
joanvicubedo@gmail.com http://eltiovicent.blogspot.com

Cubedo,
Manel
617 086 630

961 558 522
manel.cubedo@calaix.es

Delgado,
Aureli
aureli_delgado 638 576 126

963 924 271
rio2652@hotmail.com

Duran,
David
david_duran 669 018 426

davidduranactorprofesional@yahoo.es

Escrivà,
Xavier
653 267 356

963 555 172
xavierescriva@msn.com https://xavierescriva.wordpress.com/

Esteve,
Gerardo
626 975 407

963 824 970
estevegerardo@ono.com https://es-es.facebook.com/gerard.es.ib/

Ferre,
Amalia
669 188 531

963 890 588
amaliaferreamoros@hotmail.com

Flores,
Ximo
963 364 040

963 857 436

Francés,
Eric
689 629 926

ericfrances@hotmail.com

Garcia,
Roberto
649 730 407

garciaroberto@hotmail.com

Genovés,
Vicent
659 395 919

info@vicentegenoves.com http://www.vicentegenoves.com/

Gil Baquero,
Josep Manuel
josep_manuel_gil_baquero 679 056 762

jmgilbaquero@hotmail.com

Gomar,
Jordi
627 811 775

963 705 149
jordigomar@yahoo.es

Gomar,
Xus
xus_gomar 627 872 476

xusgomar@gmail.com

Gurillo,
Joan Manuel
607 834 682

jm.gurillo@gmail.com http://joanmanuelgurillo.blogspot.com.es/

Jornet,
Alejandro
627 269 644

alejandrojornet@hotmail.com

Julio Roger,
Jacobo
jacobo_julio_roger 696 949 716

jacobojulioroger@gmail.com http://www.francachelateatro.com/team-view/jacobo-julio/

Kurich,
Hadi
619 100 572

hadi@stalker.es http://www.teatrodelaresistencia.com/hadi-kurich-hadi-kuric

Lajarín,
Lourdes
656 233 253

http://anamillasteatro.galeon.com/Lourdeslajarin.htm

Leal,
Juli
963 864 266

963 903 875
julio.leal@uv.es

Llorens,
Carles
carles_llorens 646 355 149

llcarles@yahoo.es

López,
Lola
647 567 186

962 670 272
lolalopezruiz@hotmail.com

Mandli,
Juan
juan_mandli 639 561 321

963 302 726
jumandli@hotmail.com

Mañó,
José
610 417 842

963 625 580
jmanogui@yahoo.es

Martí Zahonero,
Julio
659 272 638

654 698 535

962 034 425
jm@jmgestionteatral.com

Martínez,
Manuel
649 775 529

llindar@mixmail.com

Mendiola,
Juan Pablo
juan_pablo_mendiola 646 167 110

jpmendiola@gmail.com http://www.jpmendiola.com/

Millás Mascarós,
Ana
676 740 188

963 407 066

963 462 627
anamillas@hotmail.com http://anamillasteatro.galeon.com/

Mira,
Juan Luis
659 274 224

965 161 557
jlmira@juanluismira.com

juanluis@jacara.com
http://juanluismira.com/

Miralles,
Gemma
gemma_miralles 609 831 772

gemmalcoi@gmail.com

Molins,
Manuel
669 062 825

963 294 724
mmolins@ono.com

Moreno Valdivieso,
Andrés
667 215 470

963 384 748
a_m_val@yahoo.es

Moreno,
Ramón
606 206 403

961 450 422

961 450 422
ramonmp7@yahoo.es http://www.ramonmoreno.es/

Ombuena,
Carme
639 658 126

963 337 389
carmeombuena@yahoo.es

Passero,
Mario O
639 621 239

marioopassero@yahoo.es

Pedrós,
Vicent
619 929 352

961 492 058
vicentpedros@yahoo.es

Pérez Botella,
José Ramón
670 340 062

963 779 025

963 779 025
nanateatre@ya.com

Picó,
Jorge
963 746 387

963 746 387
jorge@jorgepico.com http://www.jorgepico.com/

Ponce,
Rafael
627 513 610

913 645 906
rafaelponce11@hotmail.com

Portaceli,
Carme
610 329 619

933 175 976
carmeportaceli@yahoo.es http://www.carmeportaceli.com/

Poveda,
Andrés
andres_poveda 963 852 150

direccion@escueladelactor.com http://www.escueladelactor.com/andres-poveda/

Prats,
Juanjo
juanjo_prats 670 352 942

jj.prats@hotmail.com

Puchades,
Xavier
630 706 826

xavier.puchades@gmail.com

Quiles,
Eduardo
963 847 246

963 847 246
artteatral@terra.es

artteatral@ymail.com

artteatral@terra.es

eduardo-quiles@terra.es
http://www.eduardoquiles.wordpress.com/

Ricart García,
Rafael
963 400 050

963 400 050
rafaelr@ono.com

Ricart,
Pep
pep_ricart 639 255 666

963 405 907
pepricart@msn.com

Rico,
Juanjo
630 331 266

963 844 634
juanjoricovalentin@hotmail.com http://www.moments-art.com/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=9%E2%8C%A9%3Des&lang=es

Rubio Renovell,
Alex
alex_rubio 610 474 146

alexrubio34@hotmail.com

Sánchez,
Santiago
619 687 557

santiagosanchez@imprebis.com http://www.imprebis.com/compania.asp?idContenido=3

Sancho,
Imma
imma_sancho 639 391 995

lucahada@wanadoo.es http://www.immasancho.com/

Solano,
Ximo
ximo_solano 607 142 841

joasolano@gmail.com

Solaz,
Noelia
660 062 544

noeliasolaz@hotmail.com

Tordera Saez,
Toni
963 655 280

atordera@uv.es

Torres,
Víctor
victor_torres 661 938 181

962 276 945
teatredelalluna@gmail.com

Urieta Lago,
Amparo R
670 059 685

963 301 333
amparorebeca@yahoo.es

Useleti,
Laura
laura_useleti 629 615 390

963 804 376
laurauseleti@yahoo.es

Valls,
Antonio
antonio_valls 651 123 785

963 380 650
ravelido@hotmail.com

totart@totart.info
http://www.totart.info/

Valls,
Edison
616 194 148

961 322 699
edison@anandadansa.com

anandadansa@anandadansa.com

Vidal,
Ximo
962 131 152

962 866 532

Vigneau Costedoat,
Alain
608 967 730

alain.vigneau@lastravagante.com http://www.lastravagante.com/

Zamanillo,
Eduardo
609 736 610

963 342 835
ptv@ptv-teatro.com

Zapico,
Eva
666 690 050

info@evazapico.com http://evazapico.com/

Zarzoso,
Paco
667 762 900

962_679_379
produccionhongaresa@yahoo.es

hongaresa@hotmail.com
http://www.hongaresa.es/





 
 
     
 

pujar


ADVERTÈNCIA:
Aquestes dades són exclusivament per a la promoció del sectors Audiovisual, Teatral i del Doblatge i estan sotmeses a la legislació de protecció de dades. Ningú pot utilitzar-les per a publicitat o prospecció comercial.