agenda_professional

aapv
 
       

  Escenògrafs(es)

Persona/Entitat

Telf
Fax

E-mail

Web


Alfaro,
Carles


c.alfaro@me.com http://www.momateatre.com/carles-alfaro/

Bolta,
Salva
617 407 893

salvabolta@hotmail.com

Burgos Tecles,
Pep
639 064 417

965 540 475

965 525 615
burgostecles@hotmail.com


del Busto,
Juan
629 894 169

juandelbusto@ono.com


Carboneras i Garcia,
David
645 035 688

963 776 516

963 270 570
garcieta@yahoo.es


Da Capo
Producciones
963 161 107

dacapo@dacapoproducciones.com http://www.dacapoproducciones.com/

Díaz Valero,
Ximo
685 841 245

xdiaz90@gmail.com


Escobar López,
Maria Cristina
688 193 530

cristina@gitana.be

http://cristinaescobar.net/

López Álvarez,
Rosa Mª
607 834 682

637 853 211

jm.gurillo@gmail.com


Monterde,
Nieves
686 969 459

nievesmonterde1@gmail.com

http://www.nievesmonterde.com/

Ombuena,
Carme
639 658 126

963 337 389
carmeombuena@yahoo.es

Policarpo,
Jaume
619 703 169

963 911 373

963 911 373
info@bambalina.es

Ramos,
Javier
675 580 587

veuadins@ono.com http://www.javierramos.es/

Reig,
Joan Miquel
joan_miquel_reig 695 407 221

joanmedem@hotmail.com


Simón,
Josep
661 458 204

963 153 077

josepsimon@odeondecorados.com


Tejero,
Daniel
657 266 168

daniel.tejero@umh.es

https://es-es.facebook.com/daniel.tejeroolivares/

Valls,
Antonio
antonio_valls 651 123 785

963 380 650
ravelido@hotmail.com

totart@totart.info
http://www.totart.info/

Valls,
Edison
616 194 148

961 322 699
edison@anandadansa.com

anandadansa@anandadansa.com

Zircó
Producciones
963 771 862

963 771 862
info@zirco.es http://www.zirco.es/

Zuriaga,
Manuel
661 458 206

961 975 900

963_521_095
mzuriaga@lesarts.com

mzuri@telefonica.net

manuelzuriaga@odeondecorados.com





 
 
     
 

pujar


ADVERTÈNCIA:
Aquestes dades són exclusivament per a la promoció del sectors Audiovisual, Teatral i del Doblatge i estan sotmeses a la legislació de protecció de dades. Ningú pot utilitzar-les per a publicitat o prospecció comercial.