agenda_professional

aapv
 
       

  Fotògrafs(es)  

Persona/Entitat
Mòbil
Telf
E-mail / Web

Bessó,
Empar
616 682 650 artifex@ono.com

https://instagram.com/emparbesso/

Castaño,
Alícia
651 913 122 965 665 648

Da Capo
Produccions
963 161 107 dacapo@dacapoproducciones.com

http://www.dacapoproducciones.com/

Díaz,
Ricardo
965 257 492

https://es-la.facebook.com/ricardodiaz.fotografia

Falgás,
Maque
656 909 727 963 343 386 mfalgas@hotmail.com

https://www.flickr.com/photos/36021139@N05/

Ferrer Vidal,
Javier
654 953 702 jfv600@gmail.com

http://www.javierferrervidal.com/

Fluixà,
Fernando
965 653 625 eva@ctv.es

Francés,
Alex
626 483 396 963 225 775 alesfrances@yahoo.es

http://alexfrances.es/

Giménez Aspas,
Juan Miguel
649 683 617 fotoaspas@hotmail.com

info@juangimenezphoto.com


http://www.juangimenezphoto.com/

Giménez del Llano,
Manuel
963 334 989 info@lyka.es

http://www.lykafotovideo.com/

https://lykamomentos.wordpress.com/

Gironés i Calatayud,
Vicent
630 942 068

Gómez,
Norber
630 942 068 963 941 051 2m6.fotografos@gmail.com

Hervás Valls,
Raquel
658 372 553 963 233 509

Ibáñez,
Pascual
670 988 073 arresvlc@hotmail.com

pascualibanez2003@yahoo.es


http://www.pascualibanezphotographer.com/

Jiménez,
Vicente A
639 024 217 961 858 085

963 943 942
vajimenez@terra.es


Llorens Llorens,
Pablo
639 215 399 965 377 9451 pabloirlandes@yahoo.es

López,
Enrique
670 686 664 info@enriquelopez.com

http:://www.enriquelopez.com/

Lozano ALfaro,
Amelia
607 951 965 ameliaameli@yahoo.es

Máñez,
Eva
649 370 378 evamanez@gmail.com

http://bodas.evamanez.es/

Moreno,
Julio
649 806 289 julio@juliomorenobe.es

http://www.juliomorenobe.es/

N Seguí,
Óscar
656 589 182 iam@notanartist.net

http://nosoyunartista.com/

Oliver Prieto,
Carolina
637 418 985 961 424 439 escarolinaoliver@icloud.com

carol_oliver23@hotmail.com

Oliver Santamaria,
Amparo
609 783 223 963 783 223 amparo@eventi-acting.com

http://www.eventi-acting.com

Part Balerdi,
Xavier
619 653 122 963 925 222 xavipartbalerdi@hotmail.com

Peris,
Eduardo
963 740 579 info@eperis.com

http://www.eperis.com/

Pla,
Jordi
963 264 480 jordi-pla@ono.com

http://jordiplafoto.blogspot.com.es/

Poliakoff,
David
686 985 461 963 855 457 dpoliakoff@ono.com

http://www.davidpoliakoff.com/

Portela,
Graciela
649 731 423 portela.graciela@googlemail.com

Ruíz Aragón,
Adolfo
677 696 343 963 574 349 adolforuiza@yahoo.es

Ruíz Zafra,
Roberto
654 484 614 965 636 969 robertoruiz@ua.es

Ruíz,
Amparo
647 944 123 963 835 051 estudioa-2@arrakis.es

http://www.estudioa-2.es/

Sánchez Domínguez,
Alejandro
615 199 738 961 179 521 alejandro@xipmultimedia.com

Sevilla Ciordia,
Patricia
619 024 438 963 551 842 info@patriciasc.net

http://pscfoto.net/es

Ureña,
Pepi
654 350 240 963_730_966 auryn@arrakis.es

redes@aurynfotografia.com


http://www.talleresdefotografia.com

http://capturefotografia.com/

Vonsaez,
David
652_624_012

 
 
     
 

pujar


ADVERTÈNCIA:
Aquestes dades són exclusivament per a la promoció del sectors Audiovisual, Teatral i del Doblatge i estan sotmeses a la legislació de protecció de dades. Ningú pot utilitzar-les per a publicitat o prospecció comercial.